Evelina Ramašauskaitė – Kaziulionė

„Karjeros ugdymas” platformos įkūrėja

Sveiki! Aš esu Evelina – ne tik mokytoja iš pašaukimo, bet ir karjeros ugdymo magistrė. Jau beveik dešimt metų po studijų baigimo rengiu edukacinius projektus, patirties įgijau tiek darželyje, pradinėje ir vidurinėje mokyklose, gimnazijoje ir universitete. Pastaraisiais metais su vyro menininko pagalba vystau ugdymo karjerai platformą, kuria išties didžiuojuosi.

 

Mokymas visada buvo mano širdies veikla, todėl suprantu, kaip sunku rasti ir įtraukios medžiagos, kuri įkvėptų mokinius. Mano misija – suteikti kolegoms pedagogams įvairiausių kruopščiai paruoštų pamokų ir papildomos medžiagos darbui. Kiekvienas variantas yra skirtas ne tik lavinti, bet ir žadinti mokinių kūrybiškumą.

 

Mano patirtis rodo , kad mokymasis efektyviausias, kai tampa nuotykiu. Noriu, kad kiekviena pamoka būtų intriguojanti ir naudinga, todėl nuolat stengiuosi užtikrinti, kad medžiaga būtų informatyvi, jaunatviška ir atliepianti šiandieninį pasaulį.

 

Neapsiriboju vien pamokomis. Taip pat kuriu edukacinius leidinius ir žaidimus įvairioms amžiaus grupėms. Karjeros ugdymą pateikiu iš visų pusių – ne tik darbui klasėse, bet ir laisvalaikiui. Mano vyras Linas užtikrina, kad medžiaga yra vizualiai patraukli ir šiuolaikiška. Įtraukiu bičiules psichologes ir pedagoges, kad pridėčiau papildomų verčių.

 

Ačiū, kad prisijungėte prie  „Karjeros ugdymas“ platformos, kurios turinio dėka profesijų pažinimas ir mokymasis tampa sklandžiu žaidybiniu procesu!

Mano darbinė patirtis:

muzikos pedagogė (2014, LEU);

karjeros ugdymo magistrė (2016, LEU).

-karjeros ugdymo specialistė ir mentorė Šiaurės licėjuje (Vilnius), Vilniaus Antakalnio gimnazijoje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

-pedagogė, klasės auklėtoja Vilniaus Antakalnio gimnazijoje, muzikos vadovė Balsių darželyje.

-nominuota tarp metų „Jaunasis mokytojas” Vilniaus mieste (2017).

-„Ok karjera” platforma ir „OK akademija” neformalaus ugdymo studijos vadovė nuo 2019. Surengta eilė karjeros dienų mokyklose, bendradarbiaujant su universitetais, kolegijomis ar pavieniais specialistais. Individualios konsultacijos mokiniams, jų tėvams ir mokytojams. Vasaros dienos stovyklos „Profesijų pasaulis” (7 -10 metų vaikaims) organizatorė ir programos sudarytoja, integruotų pamokų planai ir projektai, leidinių „Profesijų pasaulis” ir kitų autorė.